+420 603 481 556
  • Pražské rozlučky se svobodou

Description

Zažijte jedinečnou a naprosto odzbrojující kontaktní show, ze které vám spadne brada! Lechtivé bahenní zápasy se odehrávají v klubu Chapeau Rouge v centru Prahy. Exkluzivně pro vás pronajmeme prostřední patro tohoto klubu na sexy show s bahenním zápasem. Show dvou atraktivních striptérek trvá zhruba 20 minut.

 

Věřte, že oslavenec bude pěkně překvapený, až ho holky svléknou (pouze do spodního prádla) a posadí do bazénku s bahnem, do kterého půjdou s ním. Nezapomeňte proto prosím přinést ženichovi náhradní spodní prádlo. K dispozici bude sprcha, ručníky, sprchový gel atd. Každý z účastníků dostane při příchodu točené pivo a oslavenec ještě navíc k tomu panáka na kuráž! Tuto aktivitu je možné si rezervovat kterýkoli den, v kterýkoli čas.

Tato kontaktní show se v mnohém podobá bahennímu zápasu zmíněnému výše, ale nenechte se mýlit! Po dvaceti minutách sexy striptérky zavážou oslavenci oči. Ten sedí a netuší, co se na něj chystá. XXXL 140kilová atraktivní boubelka se v tu chvíli právě vysvléká, aby následně skočila tuleně do bazénku za ním! A věřte, že překvapený výraz vašeho kamaráda bude k nezaplacení, až si s ním začne hrát. Slibujeme, že bahno bude lítat na všechny strany, naše striptérka je totiž drsná holka, která se s tím nemaže! Z bazénku není úniku, a pokud by se to snad oslavenci povedlo, naše femme fatale se ho nikdy nevzdá a bude ho pronásledovat se srdcem na dlani, dokud ho nedostihne. Samozřejmostí je opět sprcha v prostorách, ručník, sprchový gel atd. Navíc dostanete rundu piva už při příchodu a oslavenec navíc panáka na kuráž!

Délka trvání:

1 hodina

Balíček obsahuje:

  • Ekluzivní pronájem klubu
  • 20 minut lesbo a bahenní show
  • Runda velkých piv
  • Panák Absinthu pro celou partu
  • Volný vstup do klubu Zlatý Strom 

Cena:

40 EUR/1 000 CZK na osobu

Možnosti zábavy:

  • Price 312 EUR/ 7 999 CZK/minimálně 8 osob
  • Každá další osoba 4 EUR/100 CZK na osobu
  • XXL Stritýz  80 EUR/1 990 CZK pro celou partu 

Minimální počet lidí:

8

Got questions or special requirements?

Contact us anytime, we're happy to help and organize the best experience for you!
E-mail: info@praguestagfun.com
Phone (WhatsApp): +420 603 481 556
Skype: artofyourtravel


Book this tour:

+
-

No. of People 8
Total amount 8x € 49
Total cost € 392
Callback
close slider
Got questions? We'll call you back!

Send us your phone number and we will shortly call you back.


By sending the Callback form, you agree with processing your personal data. This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.